NASTĘPNY SPARING - MECHANIK BOBOLICE

NASTĘPNY SPARING -  MECHANIK BOBOLICE

W sobotę 04.08.2018 o godz. 18.00 rozegramy najprawdopodobniej ostatni sparing przed zbliżającą się I rundą Pucharu Polski KOZPN. Sobotnim rywalem Sokoła będzie Mechanik Bobolice. Drużyna ta występuje w Koszalińskiej Klasie Okręgowej (tzw. starej V lidze) i przyszły sezon, który się dla Mechanika rozpoczyna będzie już czwartym na tym poziomie rozgrywek. W minionym sezonie zajęli 10 miejsce z dorobkiem 35 pkt (10Z-5R-15P). W przygotowaniach do rundy wiosennej minionego sezonu na Euroboisku w Drawsku Pom. przegraliśmy z Mechanikiem aż 2:6.

Na koniec ciekawostka: Trenerem Mechanika Bobolice jest były gracz już nieistniejącej MKS Drawy Drawsko Pom. Tomasz Dudka, który występował z tym klubem na szczeblu III ligi Bałtyckiej.