TRZY PUNKTY STRACONE W KOŃCÓWCE

W niedzielę na stadionie w Dzikowie Sokół rozegrał mecz siódmej kolejki z miejscowym Zniczem. Mecz prowadziła trójka sędziowska: Rybicki: Sobczak, Marynka.

Początek meczu w wykonaniu obu drużyn był dość chaotyczny, a gra głównie toczyła się w środku pola. Sokół w 15 minucie miał okazje objąć prowadzenie, dośrodkowanie z rzutu rożnego zamyka Marcin Jakubowski, ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Strata Sokoła w środku pola i odegrania na lewą stronę, napastnik miejscowej drużyny dośrodkował w pole karne, obrońcy minęli się z piłką, a Adrian Sikora nie daje najmniejszych szans z siódmego metra i Znicz obejmuję prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nie było już klarownych okazji z jednej jak i drugiej strony.

W drugiej połowie Sokół chciał koniecznie szybko doprowadzić do wyrównania, ale piłki były za mocno dogrywane lub niecelnie. Po dośrodkowaniu w 66 minucie zawodnik Znicza kieruje futbolówkę do własnej bramki i stan gry został wyrównany. Kolejną bramkę po serii dobitek Sokół strzelił w 85 minucie. Znicz jednak nie miał zamiaru oddać 3 pkt na swoim terenie i w 89 minucie wyrównuje na 2:2. Końcówka meczu wyrównana, ale w konsekwencji nastąpił podział punktów.

Skład:
M. Łukaszewski, W. Kozak, M. Jakubowski (C), P. Jakubowski, P. Kowalik, M. Zwindowski, J. Zadrożny, M. Kwaśny (50' J. Grzelak), P. Serafin, P. Masztalerz (80' M. Kowalik), A. Kozak
Rezerwowi:
G. Karow, J. Grzelak 50', Ł. Hofman, M. Kowalik 80'