WYGRANA PO WALCE

W sobotę o godz. 16.00 na stadionie w Suliszewie, Sokół rozegrał kolejny mecz ligowy, a przeciwnikiem był Mirstalem Mirosławiec. Mecz prowadziła trójka sędziowska: Godlewski - Getler, Gniffke.

Sokół już w od pierwszych minut rozpoczął atak na bramkę przeciwnika i zaowocowało to bramką, dośrodkowanie Mateusz Terefeńko w pole karne i Michał Mokrzycki wyprzedza przeciwnika i strzałem głową pokonuje bramkarza. Gospodarze mogli podwyższyć kilka razy prowadzenie, lecz słupki, poprzeczki i interwencje bramkarza ratowały drużynę z Mirosławca od straty bramki. Mirstal miał jedną groźną sytuacje, nasz bramkarz wypiąstkował piłkę prosto pod nogi przeciwnika, ale próba przelobowania bramkarza zmarnowana.

Druga połowa również należała do Sokoła, lecz kontry Mirstala były coraz groźniejsze i tak w 50 minucie napastnik gości wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i doprowadził do wyrównania. Po tej bramce zaczęła się walka o trzy punkty, a pomocnik drużyny przyjezdnej za zatrzymanie naszego zawodnika ciągnąc go za koszulkę otrzymał drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, drugi zawodnik interweniował do sędziego i za wulgarne odzywki również musiał opuścić boisko. Mirstal kończył mecz w dziewiątkę. W końcówce meczu Jakub Zadrożny strzela bramkę dającą i zwycięstwo w ważnym meczu.

Grzegorz Karow - Marcin Jakubowski, Piotr Jakubowski, Wojciech Kozak, Przemysław Kowalik - Michał Mokrzycki, Paweł Serafin, Jakub Zadrożny, Adam Kozak, Kacper Żarczyński - Mateusz Terefeńko

Ławka Rezerwowych:

Michał Łukaszewski, Szymon Domagała, Jakub Lipiński, Jakub Grzelak, Piotr Maszalerz, Mariusz Kwaśny

Dziękujemy kibicom za obecność i doping na trybunach i zapraszamy na kolejny mecz ligowy. W niedzielę o 14.00 gramy na wyjeździe z drużyną Znicz Dzikowo.